CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Biraz Daha Güzelim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

Biraz Daha Güzelim Vide
MesajKonu: Biraz Daha Güzelim   Biraz Daha Güzelim EmptyPaz Ocak 18, 2009 7:36 pm

SÜNNET OLURKEN HATIRLADIKLARIMIZ..
Sünnet olan erkeklerin büyüyünce hatırladıkları nedir hiç merak ettinizmi?
-Ben bakmak istiyodum kesilirken. beni tutanlar baktırmıyodu şiddetle bastırıyolardı kafamı vücudumu ellerimi kendimi idam edilcek gibi hissetmiştim fena da acımıştı.
-Ben komsumuzun cocugu ile 5 yasındayken olmustum ikimizde yan yanaydık,Sünnet arabam toros du. Sonra arkadasım bir ağladı sormayın, Ama benim elime silah verdiler. Oyuncak onla oynarken hallettiler.
-Beni Dedem Budamıştı Sünnet olduktan Sonra Dogruldum Ve Elini Öptügümü Hatırlıyorum.İnanılmaz Bir Alkış almıştım.
-Hiç unutmam topragı bol olsun rahmetli dedemin ben sunnet olurken tam karsımda bana bakıp yemek yemesi.
Birde Sünnet Muhabbeti Komik Diyalog:
-Ahmet Sen sünnet olmuşmuydun?
-Uzatıyordum, kestirdim. İmaj Meselesi.

Doğum Günü Hediyesi
3 Adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış.
Birincisi demiş ki, “karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0′dan 100′e çıkıyor.”
Diğer kisi anlamamışlar. “Ne aldın?” diye sormuşlar.
“Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.” diye cevap vermiş.
İkinci adam demişki, “Ben de geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0′dan 100′e çıkan bişey almıştım.”
Hemen anlamışlar tabi ki: “Heey, yoksa Ferrari mi aldın?”
Adam gülümsemiş: “Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.” demiş.
Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: “Peki sen ne aldın karına?”
Adam demiş ki: “Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede 0′dan 100′e çıkıyor.”
Adamlar şaşırmışlar: “Atıyorsun!” demişer, “Öyle bir araba olmaz ki!”
Adam cevap vermiş:”Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu aldım demiş TARTI

Ünlü İsimleriÜnlülerin hiç gerçek isimlerini merak ettinizmi? Bir çok ünlünün hala ismini bilmiyoruz. bazıları beğenmediğinden, bazıları ise kırdığı cevizlerdenmidir anlayamadık neden değiştirmişler : )
Müjde ar: Kamile suat ebrem
ahmet özhan: Ahmet şükrü kadiöz
ahu tuğba: Tuğba çetin
asena: Onur çakmak
ayhan işik: Ayhan işiyan
aytaç arman: Veysel ince
banu alkan: Renka bronkavi
bülent ersoy: Bülent erkoç
cüneyt arkin: Fahrettin cüreklibatur
doğuş: Orhan baltaci
ekrem bora: Ekrem şerifuçak
engin çağlar: çağlan övet
ferdi tayfur: Turhan bayburt
fikret hakan: Bumin gaffar çitanak
gönül yazar: Gönül özyeğiner
kenan pars: Kirkor cezveciyan
kibariye: Bahriye tokmak
mahsun kirmizigül: Abdullah bazencir
muazzez ersoy: Hatice yildiz levent
murat soydan: Rüjdan tercan
neriman köksal: Hatice kökçü
nuri sesigüzel: Nuri kaçtaş
okan bayülgen: Kaan okan görgün
orhan gencebay: Orhan kencebay
perran kutman: Perran kanat
petek dinçöz: Diğdem ezgü
seda sayan: Aysel gürsaçer
serdar gökhan: Nusret ersöz
sezen aksu: Fatma sezen yildirim
tarik akan: Tarik üregül
yaşar kemal: Kemal sağdikgöğçeli
yildiz kenter: Ayşe yildiz
yilmaz güney: Yilmaz pütün
alişan: Serkan burak
teoman: Teoman fazli yakupoğlu
yaşar: Yaşar günaçgün
sibel can: Deniz engüzel
berdan mardini: Engin karademir
perihan savaş: şerife perihan
ibrahim tatlises: Ibrahim tatli
şener şen: Ali haydar şen

Türk Erkeğinin Çektikleri

İşe Başlarken Besmele Çeker • Delikanlıdır Tesbih Çeker • Sportmendir Barfiks Çeker • İşe Başlarken Besmele Çeker • Delikanlıdır Tesbih Çeker • Sportmendir Barfiks Çeker • Tek Eliyle Şınav Çeker • Kendi Dişini Kendi Çeker • TaraftardırÜçlü Çeker • Kaçan Golde Yuh Çeker • Akşamcıdır Kafayı Çeker • Ağzında Sigara Halay Çeker • Dikiz Aynasından Hareket Çeker • Muazzam Kopya Çeker • Kaynanadan Dırdır Çeker • Genelde Babaya Çeker • Evladına Nutuk Çeker • İskenderin Üstüne Künefe Çeker • Komedi Filminin Kralını Çeker • Çuhayı Yırtmadan Pike Çeker • Kafası Bozulunca Resti Çeker • Yükte Ağır Parada Hafif Çeker • Parayı Bulan Arabayı Çeker • Mahallede Pati Çeker • Gurbette Hasret Çeker • Sevdiğini Sorguya Çeker • Aldatılınca Tetiği Çeker • Memlekete Turist Çeker • Kaşı Gözü İlgi Çeker • Her Ortamda Dikkat Çeker • İtalyan Erkeklerine Beş Çeker • Balık etli gördümü canı çeker

Maaş Sorunsalı

Türkiye’deki Maaş sorunsalı ile ilgili komik yazı.
Fransa,İngiltere,Almanya,Türkiye başbakanları ülkelerinin gelirlerini hesaplamak için toplantı yapıyorlar…
Fransa:
Biz çalışanlarımıza 4 milyar veriyoruz.Bunun 3 milyarını ev gideri ve mutfak ihtiyaçlarını karşılıyorlar.Geriye kalan 1 milyarı ne yapıyorlar bilmiyoruz…
İngiltere:
Biz çalışanlarımıza 3 milyar veriyoruz.Bunun 2 milyarını ev giderleri ve mutfak ihtiyaçlarını karşılıyorlar.Geriye kalan 1 milyarı ne yapıyorlar bilmiyoruz.
Almanya:
Biz çalışanlarımıza 2 milyar veriyoruz.Bunun 1 milyarını ev giderleri ve mutfak ihtiyaçlarını karşılıyorlar.Geriye kalan 1 milyarı ne yapıyorlar bilmiyoruz…
Türkiye:
Biz çalışanlarımıza 700 milyon veriyoruz.Bunun 1 milyarını ev giderleri ve mutfak ihtiyaçlarını karşılıyorlar.Geriye kalan 300 milyonu nerden buluyorlar bilmiyoruz.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
http://cehennem.eniyiforum.org

Biraz Daha Güzelim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası