CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım Vide
MesajKonu: PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım   PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım EmptySalı Ocak 13, 2009 6:49 pm

önce essentialnettools programını indiriyoruz..

http://rapidshare.com/files/17934469...pecTer216_.rar

sonra başlat->çalıştır->telnet yazıyoruz.ve açık kalsın(bu önemli)

sıra kurbanımızın ip'yi bulmaya geldi 2 yöntemi var.

1-İlk önce tarayıcıyı kapatıyoruz ve msn den "1" tane konuşma penceresi açıyoruz.ve dosya paylaşımı yazpıyoruz.dosya giderken başlat->çalıştır->cmd
den netstat -n yazıyoruz.sağ tarafında established yazan ve 8X ile başlayan ip bizimdir.
2-şimdi 2. yöntemde bize live msn ve live plus gerekiyor.yoksa işe yaramaz.

http://rapidshare.com/files/17934697...SpecTer216.rar

bu programı indiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.sonra tarayıcıyı kapatıp 1 konuşma penceresi başlatıyoruz.sonra yzı yazdığımızn üstündeki paneldeki scripts butonuna basıyoruz.ıp get->ıp connettions'a basıyoruz.start refresh'e bastığımızda 8X ile başlayan ıp bizimdir.

devam edelim..

ip'sini bildiğimiz kişinin protlarını açmamız gerekiyor.bunun için essentialnettools programını kullanıcaz.essnettools'daki sol panelde PortScan'a basıyoruz.ve ip'yi yazıyoruz.yukarıda kurbanın bilgisayarı çıkıyor.eğer orada telnet yazıyorsa şanslıyız telnet'den prot'unu açıp bağlanabiliriz.evet kurban pc'sine sağ tıklayıp full port list->open ports dersek orada yazan bütün portlar açılacaktır.

sonra ilk başta çalıştırdığımız telnet'e girerek o 8X.xxx.xxx.xx yani o yazıp boşluk bırakıyoruz ve kurban ıp'yi giriyoruz.girdikten sonra modem size şifre sorucaktır.aşağıda bildiğim modem kullanıcı adları ve şifrelerini veriyorum...

Airties RT210 — 192.168.2.1 BOŞ
Allied telesyn — 192.168.1.1:8080 manager friend
Apache — 192.168.1.1 root root
Asus — 192.168.1.1 admin admin
Aztech — 10.0.0.2 admin admin
Aztech — 192.168.1.1 admin admin
Billion Bipac — 192.168.1.254 admin password
Cnet — 10.0.0.2 admin epicrouter
Corecess 3112 usb — 10.0.0.3 admin corecess3113
Corecess 3113 eth — 10.0.0.2 admin corecess3113
Dibeg 108 — 192.168.1.1 dare boş
D-Link — 192.168.1.1 admin admin
Datron ETHERNET — 192.168.1.1 admin admin
Datron USB — 192.168.1.2 admin admin
Dost GVC — 192.168.1.254 dost dost
Eicon Diva — 10.0.0.2 boş
Geek — 10.0.0.2 admin epicrouter
hicomm — 10.0.0.2 admin epicrouter
Inca — 10.0.0.2 admin epicrouter
Loopcom — 10.0.0.2 admin epicrouter
Link SYS — 192.168.1.1 admin admin
Mercury ADSL — 10.0.0.2
Origo — 10.0.0.2 admin kont2004
paradigm — 10.0.0.2 admin epicrouter
pikatel — 192.168.7.1 DSL DSL
Speedcom — 10.0.0.2 admin conexant
SpeedTouch 330 — 10.0.0.138 şifreyi paswword kendin belirlemelisin
Speedtouch — 10.0.0.138 şifreyi paswword kendin belirlemelisin
Tecom — 192.168.1.1 root root
Thomson — 10.0.0.138 şifreyi paswword kendin belirlemelisin
USR Robotics — 10.0.0.2 admin admin
Zoom X Serisi modem — 10.0.0.2 admin zoomadsl
ZyXEL — 192.168.1.1 admin 1234

evet bunları eksiksiz yaptığımız zaman modem'e telnet'den girebiliyoruz.daha sonra help yazarak telnet'den nelere yazpacağınızı görebilirsiniz(biraz ingilizce gerekiyor) .

Şimdi sizlere ADSL Modeme NAT Ekleme Örneği vereyim. Tabi RESİMLİ ..!

ZyXEL-660 ADSL Modem NAT EKLEMEK : ( Yerel ip adresini internet çıkış ipsine yönlendirmek )

Öncelikle ADSL modemimizin arayüzüne bağlanmamız gerekiyor. Bunun için modemimizin ip adresini bilmemiz gerekiyor. Modeminizin kullanma klavuzunda bu ip adresi yazar yada küçük bir yöntem göstereyim rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

BAŞLAT

ÇALIŞTIR

CMD yazıyoruz ve ENTER ‘ e basıyoruz.

Komut satırı karşımıza geliyor buraya ipconfig yazıyoruz ve ENTER e basıyoruz. Karşımıza bir ekran geliyor. Bu yazılar arasında VARSAYILAN AĞ GEÇİDİ yazan bölüme bakıyoruz. İşte orada yazan ip adresi ADSL modeminizin ip adresidir. Bu adresi kullanacağız. Sizin ADSL modemin ip si neyse onu yazın ben şimdi kendi ZyXEL modeme göre davranıyorum.
Bir internet explorer sayfası yada mozilla firefox internet sayfası açıyoruz. Adres satırına

http://modeminizinipadresini/ yazıp açıyoruz. (Örnek : http://192.168.1.1/ )

Adsl Modeminiz size şifre soracaktır. ADSL modeminizin Şifresini girdikten sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz ekran açılacaktır. Bu ekrandan NAT bölümünü tıklıyoruz.

Nat bölümünü tıkladıktan sonra ZyXEL Adsl modemimiz bize aşağıdaki resimdeki gibi ne çeşit NAT eklemek isteğimizi soruyor. Orada 3 tane seçenek var bize gerekli olan SUA Only seçeneğini seçiyoruz. APPLY butonuna basıyoruz. Sonrada Edit Details tıklayarak ayarları yapacağımız sayfaya geçmiş oluyoruz.

Şimdi geldik ayarlamaları yapmaya işte bu bölüm en can alıcı en dikkat etmemiz gereken nokta bu bölümde ise yapacaklarımızı kısaca özetleyeyim aşağıdaki resimde gördüğünüz bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada Bağlantı kurulacak bilgisayarın YEREL IP ADRESİ ( Adsl modemin verdiği ip adresi ) ni bağlantı yapacağımız PORT NUMARASINI ( 21 ftp, 22 SSH, 3389 Uzak masaüstü gibi ) artık ne tür bir bağlantı yapacaksanız onun port numarasını gireceğiz.

Eğer özel bir yönlendirme yapacaksak BAŞLANGIÇ PORT NUMARASINI ve BİTİŞ PORT NUMARASINI yazıp sonrada YEREL IP ADRESINI girdiğiniz zaman o portlara gelen istekler o bilgisayara yönlenir. Yani 21 nolu port ile 22 nolu portları yazıp 192.168.2.5 nolu ipyi yazarsanız. 21 ve 22 nolu port isteklerinde 192.168.2.5 yerel ip adresli makinaya ulaştırmış olursunuz. Bu makinaya kısaca FTP tüneli oluşturduk diyebiliriz. Böylelikle DOSYA ALIŞVERİŞİ SAĞLANIR.. Tabi Yerel PC de ftp sunucusunu açmak gerekir.

Eğer Yukarıdaki ALL PORT bölümünün yanındaki bölüme YEREL IP ADRESİNİ yazarsanız bu sefer İnternet üzerinden bu ADSL modeme gelen tüm istekleri yani tüm bağlantı istelerini YEREL IP ADRESİNİ yazmış olduğunuz makinaya yönlendirmiş olursunuz. Bunuda 10 Şeritli bir Otoban yol ve Bu yol üzerine kurulmuş TÜNEL olarak düşünebilirsiniz. Hangi isteği hangi porttan gönderirseniz gönderin direkt olarak modem size TÜNEL vazifesi görerek O bilgisayara bağlantıları hiç seçmeden yönlendirir.

Video:http://rapidshare.com/files/17934646...specter216.rar

arkadaşlar ben bu yöntemi yaklaşık 1.5 yıl önce bu forumda vermiştim. daha sonra silindi. tekrardan aynı yöntemi veriyorum. hayırlı HACK ler...

bu arada bir yöntem daha.essnettools'da port scan'a girin ve oraya kendi ıp'nizi yazın ama sonunu silin ve 1 yazın.taratın bir sürü pc gelicektir.port bölümünde telnet yazan kişinin portunu açın ve anlattığım biçimde DALIN
http://cehennem.eniyiforum.org
ZaLiM
Yabani Köpek
Yabani Köpek
ZaLiM

Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Rep Puanı: 135

PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım Vide
MesajKonu: Geri: PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım   PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 11:29 am

iyi paylaşım

PC HaCk %100 | GeRçEkTeN YaPmAk IsTiYoRsAn | HiÇbIr YeRdE YoK!! + ViDeO'lu AnLaTım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası