CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FLÖRT nedir ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

FLÖRT nedir ? Vide
MesajKonu: FLÖRT nedir ?   FLÖRT nedir ? EmptyPaz Ocak 25, 2009 8:33 pm

küçük çocuk annesine sorar:'flört ne demek annecigim?'
annesi: Bak evladım.Akşam ablanın erkek arkdaşı gelcek.Onları izle ögren!'
Akşam çocuk gizlenerek ablasıyla arkadaşını izler.Ertesi gün annesi sorar:Anlat bakalım flört neymiş.Ne ögrendin?

'Ablam ve arkadaşı bir süre oturup konuştular.Sonra ablam fenalaştı ve arkadaşı elini ablamın kazagının içine sokarak kalbini kontrol etti.
Ablamın herhalde ateşi çıkmış olmaliki üstünü çıkarmak zorunda kaldı.Sonra ablamın hastalıgı arkadaşına da bulaşmış olmalı ki o da soyunmak zorunda kaldı.birbirlerini teselli etmek içi sarılıp öpüşdüler.Birdenbire arkadaşının önünde bir yılan çıktı.Ablam ısırıp yılanı öldürmeye çalışdı.
Uzun bir süre ugraştıktan sonra yılanı öldürdü.çok yorulmuşlardı.Bir süre dinlendiler.Ama yılan tekrar dirildi.Demek ki ölmemişti.Sonra ablam yılanın üstüne oturarak onu tekrar öldürmeye çalışdı ve bu sefer başardı.Bu defa ölüdrdügünü biliyorum çünkü arkadaşı yılanın derisini soyup tuvalete attı...

Ve anne düşüp bayılır

--Yorumlarınızı Bekliyorum--
http://cehennem.eniyiforum.org

FLÖRT nedir ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası