CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn Gerçekleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

Msn Gerçekleri Vide
MesajKonu: Msn Gerçekleri   Msn Gerçekleri EmptyPaz Ocak 25, 2009 8:31 pm

arkadaşlar burda genel olarak kendi belirlemiş olduğum tespitleri sizlerle paylaşıcağım burda amacım filan yok ama sizlerde bunlara katılıyormusunuz bunu öğrenmek istiyorum evet başlıyorum msn gerçeklerine

1-msnde bir kızı ekleyen(biz erkekler) genellikle SLM yerine KİMSİN die bir karşılama mesajıyla karsılasırız
2-her kız msninde ne kadar erkek bulundurursa o kadar şaşalı konumda hisseder kendini
3-öyledir ki çirkin bety karakteri gerçekte olmuş olsaydı kesin bi 100 kişi e posta adresi bulundurcaktı ( hemde online )
4-biz erkekler ne kadar cafcaflı da olsa kişisel iletilermizi kızlara asla beğendiremeyiz dikkatlerini çekemeyiz
5-bir kıza asla fazla titreşim yollamayın yoksa bir daha o zevki de yaşamayabilirsiniz
6-kızların hiç bir zaman msnimi hacklicekler die bir korkusu, tasası olamaz. cünkü her zaman yeni bir adres ve doldurulcak bir listesi bulunur
7-msnde bir kıza ileti yollayan biz erkekler bir kahve içebilir veya sigara kullananlar 1 paket sigarayı bitirebilir
8-kızlarımız a her türlü dosyayı yollayabilirsiniz alırlar virüs bile yollayabilirsiniz ama bu virüsün işlev kazancağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü alınan dosyalarım da daha sizin gibi yollayan bin tane acılmayı bekleyen dosya bulunmakta
9-bu aralar ayna karşısı fotolar, tepeden cekilen fotoğraflar,boynumuzun tutulcagı avatarlar(çin işkencesi mi yapıosunuz mübarek) kızlarımız tarafından popüler olarak kullanılmakta
10-son olarak dikkat çekmek istiyorsanız emo,punk,gothic takılın bu da oldukça popüler
inanın okumanız dahi yeterli teşekkürler
not(sonradan eklendi):bazı kız arkadaslarıma okusunlar diye konunun linkini yolladım bir kacı cevrimdısı oldu anında hatta birisi dedi ki dua et bugün cok mutluyum yoksa seni bi kasık suda boğardım aynen böyle dedi.
http://cehennem.eniyiforum.org

Msn Gerçekleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası