CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mahmut un Maceraları:9. Seri Mahmut Ve Nilüferle Macera Bitmez

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

Mahmut un Maceraları:9. Seri Mahmut Ve Nilüferle Macera Bitmez Vide
MesajKonu: Mahmut un Maceraları:9. Seri Mahmut Ve Nilüferle Macera Bitmez   Mahmut un Maceraları:9. Seri Mahmut Ve Nilüferle Macera Bitmez EmptyPtsi Ocak 19, 2009 7:31 pm

Mahmut Ve Nilüfer'le Macera Bitmez
Mahmut mapushane hayatına ağa olarak devam etmekte ve çocukluk alışkanlığı olan kumar aktivitelerini buradada sürdürmektedir. Bir gün kekeme Nilüfer Mahmutu ziyarete gelir. Mahmut Nilüferi görünce birden kuşu havalanır ve çok mutlu olur. Nilüfer Mahmuta seni buradan kaçıracağım kuşum der kekeme bir lehçeyle. Nasıl kaçıracaksın der Mahmut. Sen orasını bana bırak 1 saate kadar kuşlar kadar özgürsün, bekle beni diye cevap verir Nilüfer. Nilüfer gider ve tam 1 saat sonra elinde mapushanenin anahtarıyla bacakları ayrık ayrık yürüyerek gelir Mahmutun yanına. Nasıl aldın lan o anahtarı helal osun sana niye g*tten yemiş gibi yürüyon der Mahmut. Yok ne alakası var bi yerden yemedim pişik olmuşumda o yüzden olabilir diye cevap verir Nilüfer. İkili mapusaneden çıkarken Nilüfer bütün gardiyanlara el sallayıp göz kırpar ve mapushaneden çıkarlar. Mapushaneden çıkalı 15 dakika olmuşturki Mahmutun beyninde şimşekler çakmaya başlar ve içindeki durdurulamaz psikopat harekete geçer. Nilüfere dönüp ‘’lan sen mapushanede verdinmi lan herkese, bu g*tten yemiş yürüyüşün sebebi bumu lan, beni çıkarmak için gardiyan kuşumu yedin lan o*uspu’’ der ve kafayı gömer. Nilüfer kekeme bir Türkçeyle ‘’yok Mahmut valla fazla yemedim sadece 1 posta’’ diye cevap verir. Mahmut ‘’lan mapushanede 13 gardiyan var (parmak hesabı yaparak) 1er postadan 13 posta yapar(Mahmut bunu söylerken çarpım tablosunun ne kadar yararlı bir şey olduğunu anlar ve iyiki ezberlemişim diye düşünür) 13 posta kuş ne demek lan, bide utanmadan arkalı önlü vermişin k*hpe soyu’’ der. Nilüfer Mahmuta sarılarak senin için yedim Mahmudum senin gibi bir kuşun kafeste kalmasına dayanamadım, ne yediysem senin için diyerek ağlamaya başlar. Biraz olsun sakinleşen Mahmut ‘’neyse en azından gardiyanlar zenci değildi, bide zenci olsaydı valla ağ*ına s*çardım’’ der. Daha sonra Mahmutun askerde olduğu dönemde Nilüferin kaldığı gecekonduya giden ikili sabahlara kadar kuş cıvıltıları içinde hasret giderirler. Sabah olduğunda Mahmut ilk iş olarak tekrardan zengin olma planları kurmaya başlar. Mapushaneden Nilüferin yuvası sayesinde kaçan Mahmut, her an yakalanma ihtimali olduğunun farkındadır ve Fransaya kaçma kararı alır. Ardından gecekonduyu satıp, Nilüferle kendine kaçak Fransa yolculuğu için bir tırın içinde yer bulur ve Fransa yolculuğu başlar. Mahmut ve Nilüferin Fransaya kaçtığı tır muz yüklüdür ve ikili muzların arasında uzun bir yolculuktan sonra Fransa sınırları içerisine giriş yaparlar. Mahmut ve Nilüfer tırdan inip Fransaya ayak bastıklarında ilk iş olarak birbirlerinin kıçına kaçan muzları çıkarırlar ve ayrık ayrık yürüyerek yeni bir maceraya doğru ilerlerler...
http://cehennem.eniyiforum.org

Mahmut un Maceraları:9. Seri Mahmut Ve Nilüferle Macera Bitmez

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası