CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mahmut un Maceraları:7. Seri Mapus Yolunda

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

Mahmut un Maceraları:7. Seri Mapus Yolunda Vide
MesajKonu: Mahmut un Maceraları:7. Seri Mapus Yolunda   Mahmut un Maceraları:7. Seri Mapus Yolunda EmptyPtsi Ocak 19, 2009 7:27 pm

MahmutMapusYolunda

Mahmut P*zevenk Selamiyi öldürüp tekrar askeriyenin yolunu tutar. Otobüse bineli henüz yarım saat olmuşturki ön sırada oturan 3 adam birden ayağa kalkıp ceketlerinin içindeki keleşleri çıkarırlar. Daha silahların dipçiği görünmeden Mahmutun içindeki psikopat kişilik birden şaha kalkmıştır. Yaklaşık saniyenin onda biri sürede beyninin içindeki kıvrımlardan 27 plan çıkmıştır. Saniyenin 43de birlik bir diliminide hangi planı uygulamaya sokacağını düşünerek harcayan Mahmut. Anlık bir tepkime süresiyle xwîşk hê zû (kardeş daha erken) diye bağırır. Herkes buz kesmiş bir şekilde adamlara bakarken Mahmutun bu bağırışıyla herkes Mahmuta döner. Adamlar ise birbirlerine bakıp ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Aralarında Kürtçe bir şeyler konuşurlar. Sonra Mahmut yine kürtçe hemen siz inin ben biradan inecem der. Adamlar hiç itiraz etmeden otobüsü durdurup inerler. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken. Mahmut hostes mikrofonunu alıp yolculara basın açıklaması yapmaya başlar. ‘’Sayın otobüs halkı, az önce sınırları içerisinde bulunduğumuz bu otobüsü büyük bir tehlikeden kurtarmış bulunmaktayım. Çünkü az önceki adamlar otobüsümüzü kaçırıp kirli emellerine alet etmek isteyen şerefsizlerdir. Ama ben kıvrak zekam sayesinde saniyenin onda biri sürede onların kürt olduğunu anlayıp Kürtçe bişey söyledim ve beni kendi gruplarından sandı salaklar. Şu anda tehlike geçmiş durumda değil. Çünkü bu dünyada benden daha büyük tehlike yoktur. Saygılar, sevgiler, kuş dolu günler dilerim.’’
Mahmutun bu açıklamasından sonra otobüstekiler Mahmuta sevgi gösterisinde bulunurlar. Mahmut buna karşılık onlara gövde gösterisinde bulunur ve otobüsteki kızları kuş yağmuruna tutar. Otobüs Sivas sınırları içerisine girmiştir artık. Şimdi Mahmutun aklında askerden neden kaçtığını açıklamak için ne söyleyeceği vardır. Otobüs durur ve Mahmut kuşunu yerine koyup otobüsten inmeye hazırlanır. Tam fermuarını kapatıp, otobüsten inecektirki iki el bir kelepçe dokunur bedenine. Bir anda iki yanında iki jandarma elleri kelepçede, gözleri hala otobüsteki güzellerde, kuşu hep yükseklerde, sözü şiirlerde, falan filan. Mahmut hemen ne olduğunu anlamaya çalışır ve sorar jandarmanın birine ‘’Selamun aleykum hacı hayırdır ne oldu bir olaymı var ne ayaksınız olum siz’’ diye. Jandarma klasik bir cevapla karşılık verir’’Karakolda öğrenirsin serseri’’. Jandarma karakoluna varan Mahmut ve süper ikili jandarma kardeşler, hemen komutanın yanına çıkarlar. Komutan Mahmutu görür görmez önce alnından öper sonra an*sını, avr*dını bide b*cısını s*ker. Mahmut bu çelişki karşısında psikopatamı yoksa normal bir insanamı dönüşse diye bir türlü karar veremez. Komutan önce neden alnından öptüğümü açıklayacam der. Mahmutta senin atardamarını s*kim diye karşılık verir içinden. Komutan Mahmutun otobüstekilerin hayatını kurtardığını duymuştur ve bu yüzden alnından öpdüğünü söyler ve Mahmuta üzerinde ağaçkakan türünden bir kuş resmi olan plaket armağan eder. Ardından askerden kaçtığı için an*sını s*ktiğini, otobüsteki kızları s*ktiği için avr*dını s*ktiğini ve son olarak Selamiyi öldürdüğü için b*cısını s*ktiğini söyler. Mahmut komutanın bu son söylediği sözden sonra çok rahatlamıştır çünkü Mahmutun bacısı yoktur, bu yönden rahattır. Daha sonra komutan adam öldürmekten yargılanacağını söyler Mahmut’a. Mahmutta ulan bende bişey oldu sandım ya, bide utanmadan kelepçe takıyosunuz süper salak ikililer, gerizekalılar, vallaha çok rahatladım der. Ardından yargılanmak üzere mahkemeye sevk edilen Mahmut, son olarak Nilüferi arayıp halini hatırını sorar. Ve ona önemli bişe olmadığını yalnızca idam edilme ihtimalı olduğunu söyler. Nilüfer Mahmutun iyi olduğunu öğrenince çok sevinir. Mahmut artık çok yakında mahkemede yargılanacaktır
http://cehennem.eniyiforum.org

Mahmut un Maceraları:7. Seri Mapus Yolunda

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası