CeHeNNeM FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeHeNNeM FoRuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Hasan
Admin
Admin
Hasan

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 249 Nerden : Kocaeli-Gebze Rep Puanı: 1249

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Vide
MesajKonu: Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!!   Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! EmptyPaz Ocak 18, 2009 11:51 pm

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Joepw8.th
Onburger Hastası Küçük Joe

Tüm dünyanın yüreğini sızlatacağa benzeyen Amerikalı küçük Joe, doğuştan onburger hastası ve bu hastalığın tedavisi henüz yok. 13 yaşında olan ve bu hastalığı yüzünden okula gidemeyen Joe okula gitmeyi çok istediğini ancak yakalandığı bu amansız hastalığın onu yataktan kaldırmadığını söylüyor. Joe nun yakalandığı hastalığı ünlü tıp profösörü Hass Thirlan şöyle açıklıyor; ‘’Bu hastalığın henüz tıpta tedavisi yok. 259 milyarda 3 görülen onburger hastalığında, hasta günde 10 hamburgerin altında yerse yataklara düşüyor ve bu durum böyle devam ettiği taktirde 3 ay içinde vefat ediyor. Eğer 10 veya üstünde hamburger yerse hiçbir problem yok. Bu hastalığın şu an tıpta tedavisi olmadığından dolayı, hastanın yaşamak için yapacağı tek şey günde en az 10 hamburger yemek.’’

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Doktor2243ok6.th
Ünlü Tıp Profösörü Hass Thirlan

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! 061hamburgerke5.th
Hamburger

Küçük Joe nun ailesiyle yapılan görüşmede ise Joe nun neden günde 10 hamburgerden az yediği sorulduğunda aileden gelen cevap küresel krizin boyutlarını ortaya koyuyor. Joe nun babası Ashlee Khoyim gazetecilere yaptığı açılamada şunları söyledi; ‘’Oğlumun yakalandığı bu hastalık beni derinden yaraladı, bir babanın isteyeceği son şey çocuğunun onburger hastalığına yakalanmasıdır. Eskiden maddi konuda bir sıkıntımız yoktu ve Joe günde 10-15 tane hamburger yiyordu. Küresel kriz bizi çok etkiledi ve artık Joe’ya 10 hamburger alacak gücümüz yok. En fazla 9 tane hamburger alabiliyoruz, bazı günler komşular 10a tamamlıyor ama bu çok seyrek oluyor. Bazende Mcdonalds’da kampanyalar oluyor, 2 hamburger alana 1 tane bedava veriyorlar, bizde o kampanyalardan yararlanıyoruz. Ama dediğim gibi bunlar pek sık olmuyor, o yüzden oğlum Joe çoğu zaman 10 hamburger yiyemediği için hep aç ve felçli gibi yatakta. Ne olur bize yardım etsinler, buradan bütün dünyaya sesleniyorum, oğlum Joe’yu kurtarın ona bir hamburgerde siz alın.’’

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Adszjx5.th
Küçük Joe'nun Babası Ashlee Khoyim
Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Sisman11pa0.th
Küçük Joe'nun Eski Bir Fotoğrafı(O zamanlar ailenin maddi durumu iyi olduğundan Joe günde 10-15 hamburger yiyordu)

İşte bir babanın yürekleri parçalayan bu açıklamalarından sonra tüm dünyada Joe’ya yardım kampanyaları başlatıldı. ‘’Hepimiz Joe’yuz, hepimiz onburgeriz’’ sloganıyla yürütülen kampanyalarda şu ana kadar 1732 hamburger toplandı ve bunların 1731’ini şimdiden bitiren Joe çok mutlu. Ancak dünyanın bu kampanyaya daha fazla ilgi göstermesi ve daha fazla yardım etmesi gerkiyor. Fransadan, İngiltereden, İtalyadan, Mısırdan, Kübadan, Ekvadordan ve Afrikadan gelen yardımlar hemen Joe’ya ulaştırılıp yemesi sağlanıyor. Özellikle Afrikadan gelen yardımlar ve açıklamalar ilginç. Afrikanın en büyük ulusal gazetesi Achizulahn manşetten verdiği ‘’Joe’ya yardım Amerika’ya yardım’’ başlıklı yazısında Joe’nun durumundan bahsedip tüm Afrika’yı Joe’ya yardım etmeye çağırdı. Yazısına 100 kişi toplanın 1 hamburger alın şeklinde devam eden gazete, bu tür yardım konularında ne kadar duyarlı olduğunu gösterdi. Afrika 2 aydır yürüttüğü Joe’ya yardım kampanyasında şu ana kadar 2 hamburger topladı ancak hamburgerler Amerika’ya gönderilmek üzere gemiye yükleneceği sırada 1 hamburgerin yarım olduğu anlaşıldı. Hamburgerin yarısını kimin yediği ise Afrikada tartışılan en önemli konulardan

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Nl2ru1.th
Küçük Joe'ya yardım etmek için sıraya giren Afrikalı çocuklar

Türkiye de şu sıralarda Joe’ya yardım kampanyası düzenlemeye hazırlanan ülkelerden bir tanesi. Joe gazetecilere verdiği basın konferansında Türkiyeden çok umutlu olduğunu çünkü krizin sadece Türkiye’yi teğet geçtiğini bu nedenle onlardan gelecek yardımın çok büyük olacağını söyledi. Bizde hep birlikte Joe’ya Allahtan şifa diliyoruz ve tüm Türk halkının yapılacak olan yardım kampanyasına gereken ilgiyi göstereceğini umuyoruz.

Haydi Türkiye ''Joe''
İçin Elele

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Eleledj6.th

---------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Her Zamanki Gibi Tamamiyle Benim Hayal Ürünümdür.
Bunu Hazırlamak İçin Baya Bi Uğraştım, Emeğimi karşılıksız bırakmamanızı umuyorum.
Umarım Beğenmişsinizdir.
http://cehennem.eniyiforum.org
Onur
Yabani Köpek
Yabani Köpek

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 12/01/09 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : Rep Puanı: 127

Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! Vide
MesajKonu: Geri: Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!!   Küçük Joe'ya Bir Hamburger'de Siz Alın, Ona Yardım Edin!!! EmptySalı Ocak 20, 2009 8:29 pm

İyi paylaşım!(Hayalgücün çok geniş!!!!)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası